Contacts

AMBIENTEN VIP, s.r.o.

Address:třída Kpt. Jaroše 1844/28, Brno - Černá Pole
Green Line:+420 800 888 979
Mobile phone number:+420 602 791 990
Fax:+420 533 433 705
Website:www.ambienten.cz
E-mail:info@ambienten.cz
Company registration number:29361788
Tax identification number:CZ29361788
Bank:Sberbank CZ, a.s., Heršpická ul., Brno
Bank account number:4200350433/6800
am1am2

Real estate specialist profile

Ing. Monika RusseggerováIng. Monika Russeggerová
hovoří česky, německy

jednatelka společnosti
Phone number:: +420 602 791 990
E-mail: m.russegger@ambienten.cz

Pokud Vás náš zcela nový web zaujal a máte zájem o osobní konzultaci pro prodej či pronájem Vaší nemovitosti, je možné se na mě kdykoliv obrátit s Vašim požadavkem. Disponuji rozsáhlou klientelou hledající luxusní nemovitosti a ráda bych je jim nabídla. Projednám s Vámi kompletní servis naší společnosti včetně možností získání slevových kupónů, proto neváhejte a sjednejte si schůzku co nejdříve. Volejte či piště, pokud nemovitost chcete prodávat či pronajímat, nebo pokud nejste spokojeni s prezentací, jak ji nabízí někdo jiný. Samozřejmě se na nás neváhejte obrátit i Vy, kteří nemovitost hledáte. Po registraci do našeho systému máte možnost shlédnout i VIP nemovitosti, které jsou pro ostatní klienty nedostupné.

 

"Nechci pro vás standard, ale nadstandard, zasloužíte si ho. Vaše spokojenost s našim realitním servisem je pro nás absolutní prioritou"

 

If our new website made a good impression on you or if you are interested in personal consultation regarding to sale or rent of your real estate, it is possible to turn to me with your demand anytime. I have available range of clients searching for luxurious real estate and I would like to offer them his kind of real estate. I will deal with you the complete service of our company including the option to gain discount coupons therefore don’t hesitate and arrange the meeting as soon as possible. Call or write if you want to sell or rent the real estate or if you are not satisfied with the presentation by other real estate. Of course everyone that searches the real estate can contact us. After the registration into our system you can see VIP real estate which is not available for other clients.

“I don’t want a standard service for you, but super-standard service, because you deserve it. Your satisfaction with our real estate service is absolute priority for us.”

Denis ProšekDenis Prošek
česky, anglicky, německy

Asistent jednatelky
Phone number:: +420 733 525 123
E-mail: d.prosek@ambienten.cz

Prodávat produkt, kterému naprosto věřím je zásada u jakéhokoli byznysu. S nemovitostí, kterou prodávám si v prvé řadě musím být naprosto jistý, sebemenší detail musí být dotáhnutý do absolutního konce. Nemám rád polovičatou práci.

 

"Konej dobro a čiň lidi okolo sebe šťastnými. Jen tak nalezneš štěstí i v sobě samém."

Ing.arch. Ondřej KovářIng.arch. Ondřej Kovář
hovoří česky, anglicky

prezentační specialista
Phone number:: +420 733 525 123
E-mail: o.kovar@ambienten.cz

Specializuji se na komplexní prezentace nemovitostí. Prodávanou nemovitost zhodnotím na základě stavebně technických a estetických požadavků a navrhnu nejvhodnější postup přípravy pro prezentaci. Odborně se zabývám homestagingem a následně fotografováním interieru i exterieru, které doplním vizualizací nebo 3D půdorysy. Vedu odborné prohlídky nemovitostí, které klientům nastíní představu o možnostech a skutečném potencionálu prezentovaného objektu.

 

"Chcete ve světě vyniknout? Musíte pracovat, zatímco ostatní se baví."      

 Winston Churchill

Lukáš PolachLukáš Polach
hovoří česky, anglicky

Realitní specialista
Phone number:: +420 733 525 123
E-mail: l.polach@ambienten.cz

Čtyřletá zkušenost v Londýně a vedení stavební firmy mě naučilo, jak profesionálně plnit potřeby i těch nejnáročnějších klientů. Osobně volím cestu přátelského a férového jednání, z čehož často vzniká spokojený a vracející se zákazník.

 

,,Žít, to je nejvzácnější věc na světě, neboť většina lidí jenom existuje.'' - Oscar Wilde

Ing. Radmila DolníčkováIng. Radmila Dolníčková
hovoří česky, italsky, španělsky, rusky

realitní specialista
Phone number:: +420 733 525 123
E-mail: r.dolnickova@ambienten.cz

Prodej nebo koupě nemovitosti je životní rozhodnutí. Při práci realitního specialisty využívám svoje znalosti a zkušenosti tak, aby tento krok byl pro Vás příjemnou a radostnou událostí.

 

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.“ Jan Werich

Mgr. Ivo VečeřaMgr. Ivo Večeřa
advokát
Phone number:: +420 733 525 123
E-mail: info@ambienten.cz

Základem mé práce je poskytovat právní služby profesionálně, srozumitelnou formou, hledat řešení na míru a maximálně se přizpůsobit operativním potřebám klientů. Z mé zkušenosti také vím, jak nezbytné je zabezpečit pro klienty potřebnou diskrétnost a ochranu jejich zájmů a hodnot. 

Bc. Miroslav NovákBc. Miroslav Novák
hovoří česky, anglicky

hypoteční specialita
Phone number:: +420 733 525 123
E-mail: info@ambienten.cz

Řešíte financování bydlení? Nevíte na jakou výši úvěru dosáhnete a jestli bude banka akceptovat Vaše příjmy? Chcete podpultovou hypotéku bez zbytečných poplatků s nízkou úrokovou sazbou a s nadstandardními benefity? Potřebujete poradit, jakou banku zvolit?

 

Zavolejte mně, poskytnu Vám základní konzultaci již po telefonu a když Vám to bude dávat smysl, tak se domluvíme na kávu - spolupráce Vás nic nestojí! Tato služba je ZDARMA (jsem ohodnocený bankou za objem úvěru, tzn. výše úrokové sazby nemá vliv na moji odměnu). Nabízím Vám: flexibilitu, žádné starosti, nejnovější trendy - jednotlivé metodiky bank dle životní situace klienta, skvělé úrokové sazby.