Contacts

AMBIENTEN VIP s.r.o.

Address:Mezírka 775/1, Brno
Green Line:+420 800 888 979
Mobile phone number:+420 602 791 990

Real estate specialist profile

Ing. Monika RusseggerováIng. Monika Russeggerová
hovoří česky, německy

jednatelka společnosti
Phone number:: +420 602 791 990
E-mail: [email protected]

Pokud Vás náš zcela nový web zaujal a máte zájem o osobní konzultaci pro prodej či pronájem Vaší nemovitosti, je možné se na mě kdykoliv obrátit s Vašim požadavkem. Disponuji rozsáhlou klientelou hledající luxusní nemovitosti a ráda bych je jim nabídla. Projednám s Vámi kompletní servis naší společnosti včetně možností získání slevových kupónů, proto neváhejte a sjednejte si schůzku co nejdříve. Volejte či piště, pokud nemovitost chcete prodávat či pronajímat, nebo pokud nejste spokojeni s prezentací, jak ji nabízí někdo jiný. Samozřejmě se na nás neváhejte obrátit i Vy, kteří nemovitost hledáte. Po registraci do našeho systému máte možnost shlédnout i VIP nemovitosti, které jsou pro ostatní klienty nedostupné.

 

"Nechci pro vás standard, ale nadstandard, zasloužíte si ho. Vaše spokojenost s našim realitním servisem je pro nás absolutní prioritou"

 

If our new website made a good impression on you or if you are interested in personal consultation regarding to sale or rent of your real estate, it is possible to turn to me with your demand anytime. I have available range of clients searching for luxurious real estate and I would like to offer them his kind of real estate. I will deal with you the complete service of our company including the option to gain discount coupons therefore don’t hesitate and arrange the meeting as soon as possible. Call or write if you want to sell or rent the real estate or if you are not satisfied with the presentation by other real estate. Of course everyone that searches the real estate can contact us. After the registration into our system you can see VIP real estate which is not available for other clients.

“I don’t want a standard service for you, but super-standard service, because you deserve it. Your satisfaction with our real estate service is absolute priority for us.”

 Asistentka společnosti
Phone number:: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]

Vyhledávám a realizuji možnosti pro další rozvoj firmy, mojí náplní je také správa a aktualizace webových stránek, příprava prezentací našich zakázek dle požadavků klienta a spolupráce s inzertními médii. Aktivně se podílím na denním chodu společnosti a jsem přímou podporou realitních makléřů. Mohu Vám nabídnout výborné komunikační a prezentační schopnosti s kladeným důrazem na spolehlivost. 

 

Ing.arch. Ondřej KovářIng.arch. Ondřej Kovář
hovoří česky, anglicky

prezentační specialista
Phone number:: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]

Specializuji se na komplexní prezentace nemovitostí. Prodávanou nemovitost zhodnotím na základě stavebně technických a estetických požadavků a navrhnu nejvhodnější postup přípravy pro prezentaci. Odborně se zabývám homestagingem a následně fotografováním interieru i exterieru, které doplním vizualizací nebo 3D půdorysy. Vedu odborné prohlídky nemovitostí, které klientům nastíní představu o možnostech a skutečném potencionálu prezentovaného objektu.

 

"Chcete ve světě vyniknout? Musíte pracovat, zatímco ostatní se baví."      

 Winston Churchill

Ing. Radmila DolníčkováIng. Radmila Dolníčková
hovoří česky, italsky, španělsky, rusky

realitní specialista
Phone number:: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]

Prodej nebo koupě nemovitosti je životní rozhodnutí. Při práci realitního specialisty využívám svoje znalosti a zkušenosti tak, aby tento krok byl pro Vás příjemnou a radostnou událostí.

 

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.“ Jan Werich

Dipl. Ing. Dr. rer. Martin PiskáčekDipl. Ing. Dr. rer. Martin Piskáček
hovoří česky, anglicky, německy

realitní specialista
Phone number:: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]

Navrhnul a postavil jsem ve Vídni dům a tak vím jak těžké to je a jakou má pro vlastníka osobní cenu. To mi pomáhá chápat a jednat, navrhovat a řešit problémy s nemovitostmi. Využívám svých zkušeností a schopností, diplomatického přístupu a korektnosti k uzavírání bezpečných a výhodných prodejních smluv. 
Jednání vedu v českém, anglickém a německém jazyku, tady v Čechách i zahraničí.

 

"Dobrý obchod je takový, kde jsou spokojeni všichni zúčastnění." Tomáš Baťa

Mgr. Ivo VečeřaMgr. Ivo Večeřa
hovoří česky, anglicky

advokát
Phone number:: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]

Základem mé práce je poskytovat právní služby profesionálně, srozumitelnou formou, hledat řešení na míru a maximálně se přizpůsobit operativním potřebám klientů. Z mé zkušenosti také vím, jak nezbytné je zabezpečit pro klienty potřebnou diskrétnost a ochranu jejich zájmů a hodnot. 

Bc. Miroslav NovákBc. Miroslav Novák
hovoří česky, anglicky

hypoteční specialita
Phone number:: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]

Řešíte financování bydlení? Nevíte na jakou výši úvěru dosáhnete a jestli bude banka akceptovat Vaše příjmy? Chcete podpultovou hypotéku bez zbytečných poplatků s nízkou úrokovou sazbou a s nadstandardními benefity? Potřebujete poradit, jakou banku zvolit?

 

Zavolejte mně, poskytnu Vám základní konzultaci již po telefonu a když Vám to bude dávat smysl, tak se domluvíme na kávu - spolupráce Vás nic nestojí! Tato služba je ZDARMA (jsem ohodnocený bankou za objem úvěru, tzn. výše úrokové sazby nemá vliv na moji odměnu). Nabízím Vám: flexibilitu, žádné starosti, nejnovější trendy - jednotlivé metodiky bank dle životní situace klienta, skvělé úrokové sazby.