A word from CEO

Dear ladies and gentlemen,

as CEO of AMBIENTEN VIP s.r.o. I would like to welcome you on our website. I have decided to prepare a website for you, which will enable a prestigious way of selling or renting your luxury real estate. The goal of our company is to offer clients exclusive sales or rental of real estate associated with a complete real estate service that we offer. The website is also intended for clients who have been unsuccessfully selling real estate for a long time, either on their own or with the cooperation of another real estate company. Come try it with us and see that it really works better. Specially trained brokers who speak foreign languages​​are looking forward to see you. Along with them, our financial advisors, designers, architects and legal department providing first-class services are also ready. We all work as a team, so you don't have to worry about anything at all. We will ensure everything that your property is sold or rented as quickly as possible. Our partners, with whom we have been cooperating for a long time, are among the best on the market, and together we have decided to offer you other services that you will certainly welcome if you decide for one of our properties.

Our VIP clients have the opportunity to get discount benefits; we believe that they will make full use of them. These discounts apply to the reconstruction and implementation of interiors, including their equipment. Become our VIP client too!

We  do not work only with our partners on the website; as part of our services, you can also get other benefits, such as complete removing and moving your furniture to a new address. If you are looking for seriousness, professionalism and complete service, contact us with a confidence. All you have to do is make an appointment, we are here for you.

 

foto RUSS

 

AMBIENTEN VIP s.r.o.

Ing. Monika Russeggerová

                                                                                                                                 CEO                      ​                                                                                                                          

Specialisté

Ing. Monika Russeggerová
Ing. Monika Russeggerová - jednatelka společnosti

Pokud Vás náš zcela nový web zaujal a máte zájem o osobní konzultaci pro prodej či pronájem Vaší nemovitosti, je možné se na mě kdykoliv obrátit s Vašim požadavkem. Disponuji rozsáhlou klientelou hledající luxusní nemovitosti a ráda bych je jim nabídla. Projednám s Vámi kompletní servis naší společnosti včetně možností získání slevových kupónů, proto neváhejte a sjednejte si schůzku co nejdříve. Volejte či piště, pokud nemovitost chcete prodávat či pronajímat, nebo pokud nejste spokojeni s prezentací, jak ji nabízí někdo jiný. Samozřejmě se na nás neváhejte obrátit i Vy, kteří nemovitost hledáte. Po registraci do našeho systému máte možnost shlédnout i VIP nemovitosti, které jsou pro ostatní klienty nedostupné.

"Nechci pro vás standard, ale nadstandard, zasloužíte si ho. Vaše spokojenost s našim realitním servisem je pro nás absolutní prioritou"

 

If our new website made a good impression on you or if you are interested in personal consultation regarding to sale or rent of your real estate, it is possible to turn to me with your demand anytime. I have available range of clients searching for luxurious real estate and I would like to offer them his kind of real estate. I will deal with you the complete service of our company including the option to gain discount coupons therefore don’t hesitate and arrange the meeting as soon as possible. Call or write if you want to sell or rent the real estate or if you are not satisfied with the presentation by other real estate. Of course everyone that searches the real estate can contact us. After the registration into our system you can see VIP real estate which is not available for other clients.

“I don’t want a standard service for you, but super-standard service, because you deserve it. Your satisfaction with our real estate service is absolute priority for us.”

Katrin Russeggerová
Katrin Russeggerová - Marketing

Mojí náplní je správa webových stránek, sociálních sítí naší společnosti, příprava prezentací a fotografií našich zakázek a spolupráce s inzertními médii a realitními portály. Pořizuji a edituji fotografie k jednotlivým zakázkám, navrhuji design pro kampaně a tisk do realitních medií, tvořím jednotlivé články na naší webové stránce. V případě zájmu o spolupráci s naší společností se na mě neváhejte obrátit. 

Markéta Fluhsová
Markéta Fluhsová - Asistentka společnosti

Péče o kancelářské prostory, příprava smluvní dokumentace a fakturace, profesionální komunikace s klienty - o tyto činnosti se starám v naší společnosti Ambienten VIP s.r.o.  V zázemí naší kanceláře Vás na schůzce uvítám kávou a příjemnou atmosférou. Vše k Vaší spokojenosti. 

Karolína Kloboučníková
Karolína Kloboučníková - ASISTENTKA SPOLEČNOSTI

Jsem hlavní asistentkou společnosti AMBIENTEN VIP. Mám na starosti dojednávání osobních schůzek s jednatelkou společnosti a makléři. V případě, že budete mít zájem o prohlídku konkrétní nemovitosti z našeho portfolia, tak vám zajistím termín prohlídky a poskytnu podklady. Zvažujete-li prodej či pronájem nemovitosti, budu ráda, pokud se na mě s důvěrou obrátíte. Individuální přistup a empatie ke všem klientům jsou pro mě klíčové. Těším se na komunikaci s Vámi.

Kevin Russegger
Kevin Russegger - REALITNÍ SPECIALISTA

V oboru realit již působím delší dobu. Mám za sebou řadu úspěšně realizovaných obchodů. Moje specializace jsou prodeje a pronájmy domů, bytů a pozemků včetně komerčních nemovitostí. Disponuji praxí v oboru stavebnictví a hovořím plynule německy a anglicky. Zvažujete prodej či pronájem nemovitostí, neváhejte mě kontaktovat.

Jiří Pomkla
Jiří Pomkla - Realitní specialista

Ve společnosti AMBIENTEN VIP se specializuji především na pronájmy nemovitostí. Nedělá mi však problém ani zajištění prodeje nebo koupě bytu, domu i pozemku. Ke každému klientovi přistupuji individuálně a dle jeho specifických požadavků. Diskrétnost a empatie jsou mi velmi blízké a velice rád vám pomohu s jakýmkoliv požadavkem. Já i náš profesionální tým obchodníků, finančních poradců a právníku jsme vám k dispozici.

Ing. Filip Štofka
Ing. Filip Štofka - Realitní specialista

V oboru realit se aktivně pohybuji po dobu 6 let, a to již od doby mých studií na VUT - Ústav soudního inženýrství, obor realitní inženýrství, až po současnost. Znalosti nabité studiem, praxí ve znaleckém ústavu a působením v realitní kanceláři AMBIENTEN VIP velmi rád zúročím při zprostředkování koupě, prodeje či pronájmu vašich nemovitostí. Neváhejte se na mě obrátit!

Bc. Miroslav Novák
Bc. Miroslav Novák - hypoteční specialita

Řešíte financování bydlení? Nevíte na jakou výši úvěru dosáhnete a jestli bude banka akceptovat Vaše příjmy? Chcete podpultovou hypotéku bez zbytečných poplatků s nízkou úrokovou sazbou a s nadstandardními benefity? Potřebujete poradit, jakou banku zvolit?

Zavolejte mně, poskytnu Vám základní konzultaci již po telefonu a když Vám to bude dávat smysl, tak se domluvíme na kávu - spolupráce Vás nic nestojí! Tato služba je ZDARMA (jsem ohodnocený bankou za objem úvěru, tzn. výše úrokové sazby nemá vliv na moji odměnu). Nabízím Vám: flexibilitu, žádné starosti, nejnovější trendy - jednotlivé metodiky bank dle životní situace klienta, skvělé úrokové sazby.

Advokátní kancelář Tomáš Rašovský, s.r.o.
Advokátní kancelář Tomáš Rašovský, s.r.o.

Advokátní kancelář byla založena Mgr. Tomášem Rašovským v roce 1998 a během své existence se dostala na pozici jednoho z nejstabilnějších tuzemských poskytovatelů právních služeb. Za jménem Advokátní kanceláře Tomáš Rašovský stojí profesionální tým zkušených právníků a dalších odborníků, působících v pobočkách v České a Slovenské republice. 

Tato advokátní kancelář má sjednané pojištění profesní odpovědnosti z výkonu advokacie do výše 50.000.000,- Kč. 

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329